Aymira
Özel Aymira Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi

Bakım Hizmetleri

Bakım Hizmetleri

Bakıma ihtiyacı olan yakınlarınıza teknolojik alt yapısı sağlanmış bir ortamda kısa ya da uzun vadeli bakım hizmeti sağlanabilmektedir. Tatile ya da iş seyahatine çıkarken aile bireylerinizi rahatlıkla emanet edebileceğiniz, sevgi ve şefkate dayalı bir kurum hizmeti sunulmaktadır.


Huzurlu Bir Bakım Hizmeti

Bakım ünitemizde; uzman hekim, hemşire, psikolog, sosyal hizmet uzmanı, yaşlı bakım teknikerleri ve deneyimli yaşlı bakım asistanları ile 55 yaş üzeri demans (unutkanlık), Alzheimer ve/veya Parkinson hastalığı, Paralizi – Pleji gibi nörolojik rahatsızlıkları olan, bası yarası (dekübit) olan, kolostomi, idrar sondası, nazogastrik sonra ya da PEG (Perkutan Endoskopik Gastrostomi) takılı olan ya da ameliyat sonrası (postoperatif) dönemde hastane dışı bakıma ihtiyacı olan aile bireylerinize bakım hizmeti sunulmaktadır.

Bakıma ihtiyacı olan tüm bireyler için yatak yarası oluşturmaması amacıyla teknolojik, özel üretim havalı yataklar kullanılmaktadır.

Fizyoterapi ihtiyacı olan ya da uzun dönem yatağa bağımlı olan bireyler için alanında uzman Fizyoterapistimizin kontrolünde fizik tedavi ve rehabilitasyon egzersizleri yaptırılmaktadır.

Bakıma ihtiyacı olan tüm sakinler hastane ortamından uzak, mümkün mertebe ev konforuna yakın bir şekilde izlenmektedir.

Formu doldurup gönder butonuna basarak gizlilik sözleşmesini kabul etmiş olursunuz.